Samtext
Tjenester
Oversettelse
Språkvask
Korrektur
Reklametekst / kreativ tekst
Versjonering
Produksjonsdesign
Skrivekurs
Informasjon
Kundeuttalelser
Kontakt
Hasteoppdrag
Priser
Kvalitetssikring
Nyheter
Om byrået

Samtext Norway AS
Jernbanetorget 2
0154 Oslo
Tlf.: 22 33 26 90
Send e-post (krever JavaScript)

 
 

 

Andre verktøy har brukere – Déjà Vu har fans!

Raskere
Déjà Vu X fra Atril er et dataassistert oversettersystem – et intelligent verktøy som lærer av dine oversettelser og kan hjelpe deg å få oppdragene unna opptil fem ganger raskere.

Bedre
Déjà Vu X bygger på en unik teknologi som gir større grad av gjenbruk enn noe annet oversetterverktøy. Dessuten kontrollerer verktøyet terminologien automatisk og sørger for samsvar og konsekvens i oversettelsene.

Enklere
Déjà Vu X har et enkelt og intuitivt brukergrensesnitt som lar deg konsentrere deg om teksten som skal oversettes. Du trenger ikke å bekymre deg for formatering eller struktur, og du slipper å kjøpe og lære deg et større antall layoutapplikasjoner og programmeringsverktøy.

Last ned Déjà Vu X, og prøv det gratis i 30 dager! Ring Trond på 22 47 31 50, eller send oss en
e-post.

Samtext er programvareutvikleren Atrils offisielle partner for Norge, Finland, Sverige og Danmark. Vi hjelper deg i gang med Déjà Vu og tilbyr kurs både for nykommere og erfarne brukere.

Les mer:
Déjà Vu X Professional – det mest komplette verktøyet for frilansere
Déjà Vu X Workgroup – for arbeidsgrupper i nettverk

 


 
 
Select Samtext office
en
UK
da
Denmark
sv
Sweden
no
Norway
fi
Finland
de
Germany

 
 


Samtext Norway AS, Jernbanetorget 2, 0154 Oslo
Telefon: 22 33 26 90    Faks: 22 33 26 93    E-post: Send e-post (krever JavaScript)